
Міксер будівельний PRO-CRAFT PMM-2200 (2023)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1400 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 350-780/400-800 об/хв |
| Вага | 6,2 кг |
| Регулювання оборотів | Є |
| Клас захисту | II |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | PROCRAFT - ЕІ |
- Ціна: 3 657 ₴

