
Шуруповерт мережевий APRO D 650
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Максимальні оберти | 0-850 об./хв. |
| Діаметр патрона | 0.8-10 мм |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Напруга мережі | 220 В |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 8 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 1,7 |
| Максимальна потужність | до 650 Вт |
| Робоча потужність | 550 Вт |
| Рівень шуму | Lpa 76,5 дБ(А) Lwa 87,5 дБ(А) |
| Вібраційне навантаження | 3.8 м/с2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Реверс | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
- Ціна: 1 634,40 ₴

