Безударний електричний дриль PS-1150 від одного з провідних виробників професійного електроінструменту PRO-CRAFT - це якісний, компактний, порівняно легкий інструмент, завдяки чому зручний та довговічний в експрлуатаціі.
Модель PS-1150 відрізняється своєю компактністю та легкість. ЇЇ вага складає всього 1,9 кг.
Дриль має на своєму корпусі додаткове кріплення, завдяки якому можна вішіти її на пояс.
Електродриль PS-115 має можливість обертання в зворобній напрямок, тому може використовуватись як мережевий шуруповерт.
Переваги моделі:
- професійний інструмент за доступною ціною;
- наявність функції реверсу;
- підвищена кількість обертів;
- регулювання оборотів;
- невелика вага та компактні розміри
Характерики інструменту:
Напруга: 220В
Частота струму: 50Гц
Потужність: 700Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-3300 об/хв
Діаметр патрона: 10 мм
Тип патрона: швидкозатискний
Наявність удару: ні
Вага: 1,9 Кг
Комплектація товару: дриль, додатковий набір щіток, інструкція з експлуатації.
Офіційна гарантія від виробника: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 18 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
- Ціна: 990 ₴


