Електричний дриль PRO-CRAFT PS-800 PRO від одного з провідних виробників професійного електроінструменту - це Ваш якісний та надійний помічник.
Безударний дриль PRO-CRAFT PS-800 PRO має регулювання обертів та фіксацію кнопки ввімкнення для довготривалої роботи.
Дриль обладнаний безударною системою та функцією реверсу, що дозволяє використовувати його як шуруповерт.
Трикулачний швидкозатисний патрон надійно фіксує свердло діаметром до 10 мм.
Переваги моделі:
- професійний інструмент за доступною ціною;
- наявність функції реверсу;
- можливість регулявання обертів;
- фіксація кнопки ввімкнення;
- можливість використання інструменту як шуруповерт.
Характерики інструменту:
Напруга: 220В
Частота струму: 50Гц
Потужність: 800Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-2800 об/хв
Діаметр патрона: 10 мм
Тип патрона: швидкозатискний
Наявність удару: ні
Вага: 2,0 Кг
Комплектація товару: дриль, додаткові щітки, інструкція з експлуатації.
Офіційна гарантія від виробника: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 18 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 080 ₴



