




Дриль ударний 13/900 ДО APRO / 900 W / 3000 об/хв / 220-230 V, 50/60 Hz / в кейсі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Максимальні оберти | 3000 об./хв. |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Діаметр патрона | 1.5-13 мм |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 25 мм |
| Ударний режим | Має |
| Вага, кг | 3,1 |
| Максимальна потужність | до 900 Вт |
| Вібраційне навантаження | 5,6 м/с 2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 13 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
- Ціна: 2 008,80 ₴

