



Безударна Дриль 600 ДО APRO / 600 W / 3200 об/хв / 220-230 V, 50/60 Hz / в кейсі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Артикул | 899060 |
| Максимальні оберти | 3200 об./хв. |
| Розмір патрона | 0.8-10 мм |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Діаметр патрона | 0,8 - 10 мм |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 25 мм |
| Ударний режим | Не має |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 2,6 |
| Максимальна потужність | до 600 Вт |
| Рівень шуму | Lpa 80,5 дБ(А) Lwa 92 дБ(А) |
| Вібраційне навантаження | 4 м/с 2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
- Ціна: 1 864,80 ₴

