Електричний дриль PRO-CRAFT PS-1150 від одного з провідних виробників професійного електроінструменту - це якісний, компактний, порівняно легкий інструмент, завдяки чому зручний та довговічний в експрлуатаціі.
Ця модель має безударну систему. А на завдяки регулюванню оборотів дриль можна використовувати як шуруповерт.
Ключовий патрон електродрилю виготовлений з якісного металу та здатний утримувати свердла діаметром до 13 мм.
Переваги моделі:
- професійний інструмент за доступною ціною;
- наявність функції реверсу;
- можливість регулявання обертів;
- прорезинена рукоятка;
- висока потужність і невелика вага.
Характерики інструменту:
Напруга: 220В
Частота струму: 50Гц
Потужність: 1150Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-2800 об/хв
Діаметр патрона: 13 мм
Тип патрона: ключовий
Наявність удару: ні
Вага: 2,3 Кг
Комплектація товару: дриль, ключ для патрона, додаткові щітки, передня рукоятка, інструкція з експлуатації.
Офіційна гарантія від виробника: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
- Ціна: 1 365 ₴





