Електричний ударний дриль PRO-CRAFT PS-1000 від одного з провідних виробників професійного електроінструменту - це Ваш якісний та надійний помічник.
Електродриль має потужність 1000 Вт, вона здатна розвивати швидкість до 2800 оборотов за хвилину. Ключовий патрон підійде для сверл діаметром до 13 мм. Також інструмент має реверсний перемикач, завдяки якому дриль можна використовувати ще й як мережевий шуруповерт.
Завдяки прорезиновій ручці дриль надійно лежить в руці, покращуючи якість работи.
Переваги моделі:
- професійний інструмент за доступною ціною;
- наявність функції реверсу;
- можливість регулявання обертів;
- прорезинена рукоятка;
- наявність передньої ручки;
- наявність обмежувача глибини свердління.
Характерики інструменту:
Напруга: 220В
Частота струму: 50Гц
Потужність: 1000Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-2800 об/хв
Діаметр патрона: 13 мм
Тип патрона: ключовий
Наявність удару: так
Вага: 2,3 Кг
Комплектація товару: дриль, ключ для патрона, додаткові щітки, передня рукоятка, обмежувач глибини свердління, інструкція з експлуатації.
Офіційна гарантія від виробника: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 1 440 ₴



