Ударний дриль PS950 від одного з провідних виробників професійного електроінструменту PRO-CRAFT.
Переваги моделі:
- професійний інструмент за доступною ціною;
- наявність ударної системи і функції реверсу;
- міцний корпус;
- блокування кнопки ввімкнення;
- висока потужність і невелика вага.
Характеристика інструменту:
Напруга: 220В
Частота струму: 50Гц
Потужність: 950Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-2800 об/хв
Діаметр патрона: 13 мм
Тип патрона: ключовий
Наявність удару: Є
Вага: 2,3 Кг
Комплектація товару: дриль, ключ для патрона, обмежувач глибини, додаткові щітки, рукоятка, інструкція з експлуатації.
Офіційна гарантія від виробника: 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 950 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴






