




Дриль ударний 13/850 APRO / 850 W / 3000 об/хв / 220-240 V, 50/60 Hz
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Дриль ударний 13/600 APRO
| Артикул | 899055 |
| Максимальні оберти | 3000 об./хв. |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Діаметр патрона | 1.5-13 мм |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 25 мм |
| Ударний режим | Має |
| Вага, кг | 2,3 |
| Максимальна потужність | до 600 Вт |
| Рівень шуму | Lpa 95 дБ(А) Lwa 109 дБ(А) |
| Вібраційне навантаження | 5,6 м/с 2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 13 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
- Ціна: 1 684,80 ₴



