



Дриль ударний 13/1000 APRO / 1000 W / 3000 об/хв / 220-240 V, 50/60 Hz
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Дриль ударний 13/850 APRO
| Артикул | 899056 |
| Максимальні оберти | 3000 об./хв. |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Діаметр патрона | 1.5-13 мм |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 25 мм |
| Ударний режим | Має |
| Вага, кг | 3 кг |
| Максимальна потужність | до 850 Вт |
| Рівень шуму | Lpa 96 дБ(А) Lwa 110 дБ(А) |
| Вібраційне навантаження | 5,7 м/с 2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 13 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
- Ціна: 1 483,20 ₴

